Přípravy na třetí ročník jsou v plném proudu!

 

Letošní ročník bude v souvislosti s onemocněním COVID-19 probíhat jiným způsobem, než který naše organizace běžně nabízí, a to formou týdenních přednášek a víkendových seminářů

Jak přednášky, tak semináře jsou součástí jednoho přípravného balíčku – zaplatíte tedy za oboje, nelze se účastnit jen jedné složky. Pokud se z vážných zdravotních důvodů nebudete moci účastnit víkendového semináře, bude Vám vrácena část peněz, viz Pravidla a BOZP.

Na přednáškách se budeme potkávat jednou týdně, konkrétně ve středu od 16:30 do 18:45, počínaje středou 6. ledna. Během těchto hodin (jedna hodina matematiky, jedna českého jazyka) studentům představíme témata, která jsou součástí přijímacích zkoušek. Případné dotazy vždy rádi zodpovíme. 

Všechny tři víkendy budou mít podobu „příměstského tábora“. Proběhnou postupně první v lednu (16.17. 1.), druhý v únoru (13.–14. 2.) a třetí v březnu
(13.–14. 3.). Na nich se více zaměříme na jednotlivá témata, konkrétní problémy a příklady. Semináře budou rozděleny do předmětů: matematika – početní úlohy, matematika  logické úlohy, geometrie, porozumění textu a mluvnice.

 

Přípravné víkendy a týdenní kurzy budou probíhat v Praze v prostorách
Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33
nebo on-line v souvislosti s vládními a hygienickými nařízeními.

Cena 3.250,– zahrnuje vzdělávání a dozor během víkendových seminářů s výjimkou polední a odpolední pauzy. Ani jídlo, ani ubytování tentokrát zajištěny nebudou.

 

Konkrétní informace o průběhu víkendů vám s předstihem zašleme e-mailem.

Dokumenty ke stažení

V přílohách můžete nahlédnout na letošní pravidla a BOZP.